صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 پيام تبريك مدیرکل هواشناسی به مناسبت 13 آبان ماه، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان غربی، طی پیامی روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشت. به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی ، متن این پیام به شرح زیر است؛

با اهداء سلام

سیزدهم آبان ماه در تاریخ انقلاب جایگاه ویژه ای دارد چراکه دانشجویان متعهد و انقلابی ایران توانستند در امتداد خون شهدای دانش آموز، با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، قدرت وتسلط این طاغوت زمان را درهم شکنند و فریاد ظلم ستیزی انقلاب ایران را در صحنه های بین الملل طنین انداز نمایند. یوم الله  سیزده آبان ، روز تقابل حقیقت با خصلت‌های ناپسند قدرت طلبان، روز مبارزه با زشتی‌ها و روز صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان جهان است. امروز به برکت انقلاب اسلامی و رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روحیه ی استکبار ستیزی از مرزهای ایران فراتر رفته و همه ملت های عدالت خواه ، حق طلب و آزاده را فرا گرفته است. اینجانب به نوبه خود 13 آبان را به حماسه سازان این روز و مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی،  به خصوص خانواده هواشناسی تبریک می گویم و امیدوارم آینده سازان کشور همیشه در همه عرصه های ملی و بین المللی موفق و مایه سربلندی باشند.

                                                                                                         

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.