صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

انتخاب مدیرکل هواشناسی آذربایجان غربی به عنوان مدیر برتر هواشناسی سطح کشور

  اسماعیل سیمائی،"مدیرکل هواشناسی استان آذربایجانغربی" در نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی کشور به عنوان مدیرکل برتر در سطح کشور انتخاب و مورد تجلیل دکتر تاجبخش معاون وزیر و ریاست سازمان هواشناسی کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی، طی مراسمی در محل سازمان هواشناسی و به مناسبت نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی کشور، مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان غربی ، به عنوان مدیرکل برتر در خدمات نوزی سال 1402، انتخاب شد و با اهدای لوح، مورد تقدیر" معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور" قرار گرفت. در بخشی از لوح تقدیر اهدایی از سوی دکتر سحر تاجبخش،" رئیس سازمان هواشناسی کشور" آمده است:

 تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه بذر تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای بهتر و پر نشاط خواهد بود،همچنین در این لوح تقدیر ابراز امیدواری شده است که هر آنچه را که در توان است، در مسیر رشد و سربلندی ایران عزیز، به خدمت گرفته شود.گفتنی است، شصت و یکمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی کشور، امروز02 مرداد، در سازمان هواشناسی کشور و با معاونین و رئیس سازمان، برگزار شد.

 

                                                                                                          

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.