صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 پیام تسلیت مدیر کل هواشناسی استان به مناسبت 14 خرداد ماه رحلت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

  اسماعیل سیمائی، مدیر کل هواشناسی استان آذربایجان غربی، در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)  رابه عموم مردم ایران  بویژه خانواده هواشناسی تسلیت گفت.متن پیام بدین شرح می باشد:

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران  تسلیت و تعزیت عرض می کنم.بی تردید فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ایران همواره ضایعه ای جبران ناپذیر خواهد بود.  امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ جفاها دید اما با ثبات قدم، روشنگری و تبیین راه درست ، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختیار،مسیر فردوس برین گیرند. امید است همگان در راه معرفی و ترویج اندیشه های متعالی، اهداف و زوایای زندگی پربرکت آن بزرگوار به نسل حاضر و آینده گام بر داریم. از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستمشاهی به وجود آوردند .به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب درود میفرستیم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.

                                                                         

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.