صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 پیام مدیر کل هواشناسی آذربایجان غربی به مناسبت حماسه سوم خرداد

 اسماعیل سیمائی سرپرست هواشناسی استان آذربایجان غربی در پیامی سالروز حماسه سوم خردادماه، روز آزادسازی خرمشهر، را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

روز آزادی خرمشهر را بعنوان یک یاد بود و افتخار ملی و میهنی باید گرامی داشت. رهبر معظم انقلاب
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به ‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید. سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.بی تردید سوم خرداد و سالروز حماسه آزادسازی غرورآفرین خرمشهر عزیز فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.
اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهنمون های هوشمندانه مقام رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم. 

 

 

 

 

                                                                                                            

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.