صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 

 پیام مدیرکل هواشناسی بمناسبت روز جانباز

حبیب عبدلی مدیرکل استان آذربایجان غربی طی پیامی میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را تبریک گفت. متن این پیام بشرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

"فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما"
سلام بر تمثال‌های وفاداری، سمبل‌های ایثارگری، مجاهدت و پايمردي
حضرت ابوالفضل علیه السلام بزرگ جانباز تاریخ انسانیت صحنه کربلا را تجلی‌گاه ایثار و جانبازی نمود و جانبازان با تاسی به سرور و مولای خود بزرگ جانباز دشت کربلا و ایثارگری، پیروی از ولایت را سرلوحه راه خود قرار داده و تا پای جان از ارزشهای نظام و انقلاب دفاع کردند، جانبازان سالکانی هستند که در طی طریق، از کاروان شهادت جا مانده‌اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند.
کیست که نداند اگر ایثار و پایمردی جانبازان نبود حماسه های ماندگار دوران پرافتخار دفاع مقدس به گونه ای دیگر رقم می خورد و امروز نیز اگر جانبازان این سمبلان عشق و ایثار اگر میدان‌دار نبودند فضیلت‌ها و ارزش‌های انقلاب به فراموشی سپرده می‌شد، پس باید قدردان این نعمت بی‎بدیل خداوند بود و آن را چون جان عزیز و گرامی‌داشت.
اینجانب، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه میلاد با سعادت امام حسین علیه‌السلام، حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام و امام سجاد علیه‌السلام، روز جانباز را به محضر بزرگ جانباز انقلاب امام خامنه ای مدظله العالی و تمامی جانبازان علی‌الخصوص همکاران جانباز خانواده هواشناسی تبریک و تهنیت عرض نموده و عافیت و سلامتی را برای تمام ملت ایران  مسئلت دارم.

9 فروردین ماه 1399 حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان غربی

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.