صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 

 به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت مراسمی در اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی، به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت مراسمی با حضور مدیر کل و پرسنل اداره کل هواشناسی استان آذربایجان غربی در محل سالن جلسات اداره کل  و همچنین دیدار حضوری از اداره هواشناسی فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه این مراسم پرشکوه تر از همه ساله برگزار شد. در این مراسم حبیب عبدلی مدیر کل هواشناسی استان ضمن تبریک ایام خجسته هفته وحدت و سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)  و حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت:هفته وحدت، هفته تحمیل عقیده نیست، بلکه به این معنی است که با حفظ اعتقادات خود با هم به گفتگو نشسته و به گفتار خود در طول سال عمل کنیم، وی ضمن اشاره به کلام رهبری گفتند: کسانی که از روی تعصبات به اعتقادات دیگران حمله می کنند، بهترین افراد برای دشمنان همین ها هستند. ادامه داد  عصاره هفته وحدت این است که ما همدیگر را با تفاوت های دینی، مذهبی، فکری، عقیدتی و زبانی بپذیریم و به همدیگر احترام بگذاریم.

 

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.