صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 

حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی استان  آذربایجان غربی با صدور پیامی فرا رسیدن ایام محرم ایام عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت


به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان ؛ متن این پیام به شرح زیر است :


بسم الله الرحمن الرحیم

باز این چه شورش است که در خلق عالم است                              باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است

 

محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فریاد است. ماه آمیختن با خون و آمیختن عشق است. محرم ماه قیام و پیام است که دل های شیدای نیکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ایام حماسه و عاطفه با فرارسیدن این ماه آغاز می گردد تا شیفتگان معرفت و عاشقان ایثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورایی، دیگر بار احیاء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی یابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانیده شود.
بدینوسیله بر خود وظیفه دانسته، حلول ماه محرم، ماه عزای حسینی، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه پژمرده شدن گلستان فاطمه (س)، ماه شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به همه مسلمانان جهان به ویژه به ساحت منجی عالم بشریت امام زمان (عج)،و کارکنان خدوم هواشناسی استان تسلیت عرض مینمایم .

 

 

 

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.