صفحه اصلي         نحوه تماس با ما        نقشه سايت

 

 

 استاندار آذربایجان غربی در دیدار معاون سازمان هواشناسی کشور و مدیرکل هواشناسی

استاندار آذربایجان غربی در دیدار معاون سازمان هواشناسی کشور و مدیرکل هواشناسی استان:
آمادگی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی بادی در آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی از آمادگی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی بادی در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی ،و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری در دیدار معاون توسعه و پیش بینی سازمان هواشناسی کشور و مدیرکل هواشناسی استان خواستار مطالعه امکان سنجی استفاده از انرژی بادی در استان شد و گفت: تعدادی سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی بادی در استان اعلام آمادگی کرده اند که لازم است برای تحقق آن، مطالعات لازم جهت مشخص نمودن نقاطی که در استان پتانسیل بهره مندی از این انرژی را دارند انجام گیرد.
وی بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع وضعیت آب و هوایی به کشاورزان استان نیز تاکید کرد و گفت: کشاورزان استان با آگاهی از وضعیت آب و هوایی می توانند کليه عمليات زراعي را با ويژگي‌هاي شرايط جوي تطبیق و به بهترین نحو ممکن از منابع اقليمي استفاده کنند.
مقام عالی استان همچنین با پیشنهاد اداره کل هواشناسی استان مبنی بر آغاز طرح مطالعاتی تاسیس رادار هواشناسی در شمال استان موافقت کرد.
مدیرکل هواشناسی استان نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند کاری، برنامه های جدید سازمان و وضعیت بارش در استان، مسائل و مشکلات این اداره کل را هم مطرح کرد.
استاندار آذربایجان غربی نیز دستورات لازم را برای رفع مشکلات هواشناسی استان صادر کرد.

 

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان آذربايجان غربي می باشد و اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ذکر منبع از  آن استفاده نمایند.